Truall 52.5 ari Në Zonën Industriale në Lipjan.

 • €390,000

Përmbledhja

ID e pronës: 4001
 • Troje
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Trualli në shitje me sipërfaqe prej 52.5 ari. Trualli ka fletë poseduese dhe ka qasje direkte në rrugë. Ndodhet në Zonë industriale në afërsi të Golden Eagle, në Lipjan.

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 11:29 am
 • ID e pronës: 4001
 • Çmimi: €390,000
 • Lloji i pronës: Troje
 • Statusi i pronës: Në shitje

Detajet shtesë

 • Fletë poseduese:

Adresa

 • Qyteti Lipjan
 • Zona Lipjan
 • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
 • Donat Novosella