Shtëpi 450m² Në Lagjën Qëndresa, Prishtinë

 • €450,000

Përmbledhja

ID e pronës: 3006
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 7
 • Dhomat e gjumit
 • 3
 • Banjot
 • 450

Përshkrimi

Shtëpi në shitje me sipërfaqe nga 450m², në Lagjen Qëndresa në Prishtinë. Shtëpia është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Në shfrytëzim ka edhe një garazhë, si dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme.

RENDITJA:

Bodrumi: 2 hapësira pune,1 wc.

KATI 1: 1 dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të gjumit, 1 banjo.

KATI 2: 4 dhoma gjumi,1 banjo,1 loxhë.

KATI 3: 2 dhoma gjumi,1 terasë të shfrytëzueshme.

Detajet shtesë

 • Qyteti Prishtine
 • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
 • Donat Novosella