Lokal 84m² Në Lagjen Mati 1, Prishtinë

 • €500

Përmbledhja

ID e pronës: 6012
 • Zyra dhe Lokale
 • Lloji i pronës
 • 84

Përshkrimi

Lokali me qira me sipërfaqe prej 84m² ndodhet në rrugën Sokol Sopi, në Lagjen Mati 1, në Prishtinë.

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 11:23 am
 • ID e pronës: 6012
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 84 m²
 • Lloji i pronës: Zyra dhe Lokale
 • Statusi i pronës: Me qira

Detajet shtesë

 • Hyrje: 2
 • Flete poseduese:
 • Wc: 2
 • Klimë: 1

Adresa

 • Qyteti Prishtine
 • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
 • Donat Novosella