Lokal 82.56m² Në lagjen Velania, Prishtinë

 • €132,096

Përmbledhja

ID e pronës: 6003
 • Zyra dhe Lokale
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 82.56

Përshkrimi

 • RENDITJA: 2 hyrje, 1 wc

Detajet shtesë

 • Adresa Lagjja Velania
 • Qyteti Prishtine
 • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
 • Donat Novosella