Lokal 82.56m² Në lagjen Velania, Prishtinë

  • €95,000

Përmbledhja

ID e pronës: 6009
  • Zyra dhe Lokale
  • Lloji i pronës
  • 73.2

Përshkrimi

Shitet lokali me sipërfaqe prej 73.2m² në Lagjen Velania, në Prishtinë.

RENDITJA: 1 hyrje, 1 wc

Detajet shtesë

  • Adresa Lagjja Velania
  • Qyteti Prishtine
  • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
  • Donat Novosella