Lokal 610m² Në Rrugën B, Prishtinë

  • €1,342,000

Përmbledhja

ID e pronës: 6007
  • Zyra dhe Lokale
  • Lloji i pronës
  • 2
  • Banjot
  • 610

Përshkrimi

Mbrapa Royal Mall.

Detajet shtesë

  • Qyteti Prishtine
  • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
  • Donat Novosella