Lokal 52m² Në Rrugën B, Prishtinë

  • €104,000

Përmbledhja

ID e pronës: 6006
  • Zyra dhe Lokale
  • Lloji i pronës
  • 52

Përshkrimi

Shitet lokali me sipërfaqe prej 52m² ndodhët te Rruga B, Mbrapa Royal Mall, në Prishtinë.

Detajet shtesë

  • Qyteti Prishtine
  • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
  • Donat Novosella