Lokal 42m² Në Rrugën Gazmend Zajmi, Prishtinë

  • €350

Përmbledhja

ID e pronës: 6002
  • Zyra dhe Lokale
  • Lloji i pronës
  • 1
  • Banjo
  • 42

Përshkrimi

Lokali me qira me sipërfaqe prej 42m² ndodhet në Rrugën Gazmend Zajmi, ish-Rruga Dubrovniku (Mbrapa Restaurant Rugova), në Prishtinë.

RENDITJA:

1 hyrje nga rruga kryesore
1 wc

Detajet shtesë

  • Adresa Rruga Gazmend Zajmi
  • Qyteti Prishtine
  • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
  • Donat Novosella