Lokal 284m² afër Shkollës “Elena Gjika”

  • €1,500/në muaj

Përmbledhja

ID e pronës: 6001
  • Zyra dhe Lokale
  • Lloji i pronës
  • 2
  • Banjot
  • 284

Përshkrimi

Lokali me qira me sipërfaqe prej 284m² perballë Shkollës “Elena Gjika”, në Prishtinë.

RENDITJA: 3 hyrje, 2 wc

Detajet shtesë

  • Adresa Rruga Zejnel Salihu
  • Qyteti Prishtine
  • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare