Lokal 259m² Në Rrugën B, Prishtinë

  • €518,000

Përmbledhja

ID e pronës: 6008
  • Zyra dhe Lokale
  • Lloji i pronës
  • 259

Përshkrimi

Shitet lokali me sipërfaqe prej 259m² ndodhet te Rruga B, Mbrapa Royal Mall, në Prishtinë.

Detajet shtesë

  • Qyteti Prishtine
  • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
  • Donat Novosella