Lokal 200m² Tek Parku i Qytetit, Prishtinë

  • €600

Përmbledhja

ID e pronës: 6004
  • Zyra dhe Lokale
  • Lloji i pronës
  • 2
  • Banjot
  • 200

Përshkrimi

Lokali me qira me sipërfaqe prej 200m² ndodhet në Rrugën Gustav Meyer dhe në Rrugën Tringë Smajli (Hyrje nga të dy rrugët), Tek Parku i qytetit, në Prishtinë. Lokali së shpejti do të pajiset me ngrohje të Termokos-it.

RENDITJA: 3 hyrje, 5 dhoma pune, 2 banjo, 1 kuzhinë, 2 parkingje, 1 mundësi garazhe

Detajet shtesë

  • Adresa Parku i Qytetit
  • Qyteti Prishtine
  • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
  • Donat Novosella