Lokal 180m² Në Lagjen Dardania, Prishtinë

 • €700

Përmbledhja

ID e pronës: 6013
 • Zyra dhe Lokale
 • Lloji i pronës
 • 180

Përshkrimi

Lokali me qira me sipërfaqe prej 180m² ndodhet në rrugën Ilaz Kodra, në Lagjen Dardania, në Prishtinë.

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 11:13 am
 • ID e pronës: 6013
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 180 m²
 • Lloji i pronës: Zyra dhe Lokale
 • Statusi i pronës: Me qira

Detajet shtesë

 • Ndarje: 8
 • Hyrje: 2
 • Wc: 3

Adresa

 • Qyteti Prishtine
 • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
 • Donat Novosella