Lokal 160m² Në Rrugën B, Prishtinë

  • €400,000

Përmbledhja

ID e pronës: 6005
  • Zyra dhe Lokale
  • Lloji i pronës
  • 2
  • Banjot
  • 160

Përshkrimi

Shitet lokali me sipërfaqe prej 160m² ndodhët te Rruga B, Mbrapa Royal Mall, në Prishtinë.

Detajet shtesë

  • Adresa Mbrapa Royal Mall
  • Qyteti Prishtine
  • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
  • Donat Novosella