Lokal 136m² Në Lagjen Mati 1, Prishtinë

 • €800

Përmbledhja

ID e pronës: 6010
 • Zyra dhe Lokale
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 136

Përshkrimi

Lokali me qira me sipërfaqe prej 136m² ndodhet në rrugën Sokol Sopi, në Lagjen Mati 1, në Prishtinë.

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 11:27 am
 • ID e pronës: 6010
 • Çmimi: €800
 • Madhësia e pronës: 136 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyra dhe Lokale
 • Statusi i pronës: Me qira

Detajet shtesë

 • Hyrje: 4
 • Klima: 2
 • Fletë poseduese:
 • Wc: 1
 • Parking : 1

Adresa

 • Qyteti Prishtine
 • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
 • Donat Novosella