Biznes 134m² në lagjen Arbëria, Prishtinë

 • €25,000

Përmbledhja

ID e pronës: 5001
 • Biznes
 • Lloji i pronës
 • 134

Përshkrimi

Shitet biznesi aktiv me inventar, në lagjen Arbëria, Prishtinë (përballë Komunes së re). Lokali me sipërfaqe prej 134m² dhe i ka në shfrytëzim 2 tarraca.

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 11:29 am
 • ID e pronës: 5001
 • Çmimi: €25,000
 • Madhësia e pronës: 134 m²
 • Lloji i pronës: Biznes
 • Statusi i pronës: Në shitje

Detajet shtesë

 • Wc: 1
 • Tarraca: 2
 • Depo: 1
 • Parking: 1

Adresa

 • Qyteti Prishtine
 • Shteti Kosovë

Compare listings

Compare
Donat Novosella
 • Donat Novosella